تیم ملی بسکتبال ایران ناپدید شد


آفتاب نیوز :

تیم ملی بسکتبال ایران امروز سه شنبه در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های بسکتبال بازی های آسیایی به مصاف فیلیپین رفت و با نتیجه 83 بر 84 شکست خورد.

هاکون دمیر شاگردانش را با ترکیب ارسلان کاظمی، میتم میرزایی، نوید رضایی فر، متین آقاجانپور، سجاد مشایخی به سالن بدنسازی دانشگاه جیجیان در هانگژو فرستاد که تیمی از ایران و فیلیپین به نیمه نهایی رسید. .

اگرچه نوید رضایی فر بازی را با یک گل آغاز کرد، اما جاستین برونلی بازیکن حریف در ابتدای نیمه ایران سه پرتاب سه امتیازی کرد تا فیلیپین 8 بر 11 پیش بیفتد. این بازیکن در کوارتر اول تنها 16 امتیاز کسب کرد و تیمش با نتیجه 28 بر 28 پیروز شد.

در دور دوم نوید رضایی فر، سجاد کبهان، محمد ترابی، پیتر گریگوریان و سینو واحدی در زمین حاضر شدند اما فوتبالیست های آمریکایی و فیلیپینی اجازه تساوی یا پیروزی را به تیم ایران ندادند و وقت استراحت 48 بود. 36 به نفع حریف شرقی هاکون دمیر باید شاگردانش را به رختکن بفرستد.

در نیمه دوم اشتباهات بازیکنان ایران در دفاع و شوت زنی اختلاف را به 20 امتیاز رساند و برونلی آمریکایی تا پایان کوارتر سوم 33 امتیاز از 71 امتیاز فیلیپین را به دست آورد.

اما در کوارتر چهارم، لایی آپ ارسلان کاظمی، گلزنی ایران را آغاز کرد و گلزنی او در کنار سینا واحدی و متین آقاجانپور، 23 امتیازی را جبران کرد و یک پله صعود کرد، اما در نهایت فیلیپین بود. که با نتیجه 84 بر 83 پیروز شد به نیمه نهایی راه یافت.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما