asnubanner

تمسخر شدید کونسسائو به داور بازی با بارسا


آفتاب نیوز :

در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته دوم رقابت های گروهی لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم “بارسلونا” و “پورتو” در ورزشگاه دراگائو به مصاف هم رفتند. این بازی مهیج که پر از خجسته داوری بود در نهایت با یک گل به سود آبی اناری ها به پایان رسید. کادر فنی پورتو بارها به قضاوت این دیدار اعتراض کردند و معتقد بودند که داور باید چندین ضربه ایستگاهی می گرفت، البته داور انگلیسی هیچ کدام از این صحنه ها را با کمک VAR پنالتی اعلام نکرد و طارمی هم این کار را نکرد. این گل در دقایق پایانی به دلیل آفساید مردود اعلام شد. .

به گزارش اسپورت، کونسسائو به کار داوری در این دیدار اعتراض کرد و سخنان تند و کنایه آمیزی به زبان آورد. سرمربی “پورتو” در نشست خبری پس از بازی گفت: این دیدار چند صحنه داشت. واقعا نمیدونم چند بار توضیح بدم فکر می کنم با بیش از یک تیم بازی کردیم و این توضیح کافی است.

رسانه ها اظهار نظر تمسخرآمیز کونسیسائو را اینگونه تفسیر کردند که سرمربی پورتو گفته بود که بارسلونا برای بردن بازی به کمک داور نیاز دارد.

کونسیسائو در ادامه صحبت های خود گفت: رقابت در لیگ قهرمانان اروپا اصلا آسان نیست. زیرا برای پیروزی باید تلاش زیادی کرد. اینجا هر اشتباهی نابخشودنی است و تیم تاوان آن را خواهد داد. بازی خوبی انجام دادیم.

وی ادامه داد: سعی کردیم گل بزنیم. در نیمه دوم موقعیت های خوبی برای دروازه حریف ایجاد کردیم و می توانستیم گل بزنیم اما متاسفانه گل نخوردیم و بازی را باختیم. با وجود شکست باید بگویم بازی خوبی انجام دادیم و این را بعد از بازی به بازیکنان گفتم.

با این برد “بارسلونا” شش امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت و “پورتو” و “شاختار” با 3 امتیاز در رده بعدی قرار گرفتند. تیم بلژیکی آنتورپ بدون امتیاز در صدر جدول قرار دارد.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما